Üretim

Tesisimiz ayda ortalama 15 kalıp üretme kapasitesine sahiptir ve üretilen kalıpların plastik üretimide tesisimizde sağlanmaktadır. 2 gr-1500gr arası tüm ürünleri enjeksiyon makinesinde, 50 ml-10.000 ml arası ürünlerimizi şişirme makinelerimizde üretebilmekteyiz. Yüksek teknoloji ve kapasiteye sahip makinalerimizle PVC, HDPE, LDPE, PC, EVA, ABS, SURYLIN vb. hammaddeleri kullanarak plastik ürünler üretiyoruz.

Sistem kalıp olarak 35 yılı aşkın kalıpcılık tecrübemizle çeşitli kalıplar üretiyoruz. Kapaktan kovaya, medikal tüplerden insülin iğne kutu kalıplarına, askıdan soba ayağına, sos ve içecek şişelerinden oyuncağa kadar her sektör için kalıp ve ürün üretimi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca müşteri ihtiyacına göre özel makinalar de üretmekteyiz: kanca makinası, özel kesme ve kapama makinası, medikal eldiven kesme makinası bunlardan bir kaçıdır. Gıda sektörü içinde ambalaj ve kapak ürettiyoruz ve Gıdaya Uygun Ürün Üretim Sertifikamızı 2011 yılı itibariyle almış bulunmaktayız.

Modelleme/tasarım-kalıplama-nihai ürün üretilmesini aynı çatı altında gerçekleştiren sayılı firmalardanız. Firmamızın emin adımlarla sürekli büyümesi ve yarattığı müşteri memnuniyeti piyasadan rahatlıkla izlenebilmektedir.

Belgelerimiz